Home / חדשות / קאדילק אסקלייד – קפטן אמריקה עושה עליה לישראל

קאדילק אסקלייד – קפטן אמריקה עושה עליה לישראל


קאדילק אסקלייד מגיע לראשונה לישראל בייבוא סדיר. קבוצת UMI  תחל בשיווק רכב הפרימיום SUV, שהפך לאייקון, כבר במהלך אוגוסט הקרוב.
האסקלייד חוגג  20 שנות ייצור ומעל ל-800 אלף יחידות ונחשב לרכב נחשק של כוכבי קולנוע, מוזיקאים וספורטאים, הופיע במאות סרטים ותוכניות טלוויזיה ומשמש גם אנשי עסקים ופוליטיקאים בכירים. הוא ישווק בישראל בשלב זה רק ברמות הגימור הגבוהות שהוא גדוש באבזור נוחות, בטיחות וטכנולוגיות בלעדיות למותג.

רוחב של מעל לשני מטרים, אורך של יותר מחמישה מטרים, חישוקי 22 אינץ" ו- 142 פנסי לד אנכיים מלפנים ומאחור יוצרים רכב מרשים וגדול מידות.

הוא מצויד במערכת הנעה 4X4 עם נעילת דיפרנציאל אחורי ומערכת מתלים ייחודית לקאדילק- Magnetic Ride Control, שמעניקה בלימת זעזועים נפרדת לכל גלגל ונהיגה חלקה ושקטה. בחזית – מנוע 6.2 ל' V8 עם ניתוק 4 צילינדרים להפחתה בצריכת הדלק, תיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים טיפטרוניק והספק מנוע מרשים של 420 כ"ס,  לצד מומנט מפלצתי של 64.3 קג"מ  שיביאו את הגודזילה הזו בפחות מ-6 שניות תאוצה ל-100 קמ"ש.

הרכב מותאם לשבעה נוסעים בנוחות מקסימלית, בשלוש שורות מושבים עם קיפול חשמלי, ללא פגיעה במקום האחסון.  בידוד הרעשים מבטיח להיות לא פחות ממעולה בזכות דלתות עם איטום משולש, זכוכית אקוסטית, מערכת Active Noise של BOSE ומראות שפותחו בעזרת מנהרת רוח להפחתת רעשים.

ברשימת האבזור ניתן למצוא ריפוד עור נאפה, שילובי עץ אמיתי בתא הנהג, מושבים קדמיים עם מסג', מדרגות צד חשמליות, חישוקי 22" ,כיוונון מושבים חשמלי 18 מצבים, קיפול מושבים חשמלי, תצוגה עילית צבעונית על גבי השמשה הקדמית, משטח הטענה אלחוטי לטלפון נייד, חימום וקירור המושבים, 3 איזורי אקלים נפרדים,  מערכת שמע עם 16 רמקולים מבית BOSE שעוצבה במיוחד לרכבי אסקלייד ומעניקה תחושת סראונד מושלם ברכב, קונסולה מרכזית 12"  מסך שליטה 8" לנהג, מסכי 8" ו 9" עם שלטים, אוזניות אלחוטיות וכניסות  USBו- HDMI בשורות המושבים השנייה והשלישית ועוד ועוד.

גם במערכות הבטיחות האסקלייד מצויד כהלכה, תיקון סטייה מנתיב עם התראה קולית או רטט, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית במהירות עירונית ובין עירונית, מצלמה היקפית ממבט ציפור, מצלמת מראה HD שמגדילה את שדה הראייה בכ-300 אחוז, חנייה אוטומטית ועוד.

מפרט וגרסאות

האסקלייד ישווק בשתי רמות גימור  PREMIUM LUXURY ו  PLATINUM ובגרסת PLATINIUM הרכב ישווק בשתי צורות מרכב (ארוך וקצר).

רמת הגימור PREMIUM LUXURY  כוללת בין היתר אבזור בטיחות מתקדם: 7 כריות אוויר: קדמיות, צידיות, כרית ברך לנהג, כריות וילון לכל שורות המושבים, בקרת יציבות, תיקון סטייה מנתיב עם התראה קולית או רטט, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית במהירות עירונית ובין עירונית, מצלמה היקפית 360 ממבט ציפור, מצלמת מראה HD . אור גבוה משתנה אוטומטי, התרעה על תנועה חוצה מאחור בעת נסיעה לאחור. התראה במראות צד על זיהוי "שטח מת" בצידי הרכב, מצלמת רוורס, סייעני חנייה קדמיים ואחוריים עם אפשרות לחנייה אוטומטית, התראות בטיחות ניתנות לבחירה ע"י רטט במושב צד ימין/שמאל או שניהם או ע"י צליל התראה. בנוסף, מערכתCUE  הכוללת: מסך HD בגודל "8,       מערכת בידור בשורה השנייה הכוללת מסך בגודל "9 בתקרת הרכב, כולל שלטים ואוזניות אלחוטיות תמיכה ב- ,Apple carplay/Android Auto16 רמקולים מבית Bose כולל מגבר לקבלת צליל היקפי כולל מערכת לביטול רעשים (ניטרול תדרים נמוכים המגיעים מהמנוע והגיר).

Head-Up Display , מרכז מידע לנהג על גבי מסך צבעוני בגודל "12 במרכז לוח השעונים, התראה על הימצאות ילד/ה במושב האחורי (REAR SEAT REMINDER), ריפודי עור, מושבי נהג ונוסע קדמי מתכוונן חשמלית 12 מצבים מחוממים ומאווררים באופן אוטומטי גם בשורה השנייה, מושבים נפרדים בשורה שניה מתקפלים חשמלית.  פנסים אחוריים וחזית LED  ,מראות צידיות חשמליות כולל איתות, מחוממות בצבע הרכב, מתקפלות חשמלית עם עמעום אוטומטי בצד הנהג, הקרנת תאורה כלפיי הרצפה לזיהוי הרכב בחושך, ניתנות לתכנות על מנת לסייע בעת נסיעה לאחור, ידיות דלתות עם תאורה לזיהוי הרכב בחושך, שמשה אחורית ושמשות נוסעים מאחור כהות, מדרגות צד מקוריות חשמליות, חיישני גשם    ,מערכת התנעה מרחוק, שלט חכם לזיהוי נהג ופתיחה/נעילה, כפתור התנעה, מערכת בקרת אקלים עם שליטה נפרדת לנהג ולנוסע, פתח מיזוג מאחור, חלון גג פנוראמי חשמלי ווילון אחורי חשמלי כולל שליטה של הנהג והיושבים מאחור.

ברמת הגימור PLATINUM יתווספו בין היתר ריפודי עור Nappa בשורה ראשונה ושנייה, מושב נהג כולל מסג' ו-18  אפשרויות כיוונון. מערכת בידור בשורה השנייה הכוללת שני מסכים בגודל "9 על גבי משענות הראש כולל DVD (BLUE RAY) עם שלטים ואוזניות אלחוטיות, תא קירור בקונסולה בין המושבים.

כמו כן, רמת גימור PLATINUM תימכר גם בגרסה ארוכה.

מידות :
אורך: 5,179 מטרים, רוחב: 2,045 מטרים, גובה: 1,890,משקל עצמי משוער: 2,656 טון, מרחק סרנים: 1,745 תא מטען: 430 ל' נפח תא מטען עם מושבים בשורה שלישית מקופלים:1,461 ל'.

גרסה ארוכה:
אורך: 5,697 מטרים, רוחב: 2,045 מטרים, גובה: 1,880, משקל עצמי משוער: 2,762 טון, מרחק סרנים: 1,745 תא מטען: 1,113 ל' נפח תא מטען עם מושבים בשורה שלישית מקופלים: 2,172 ל'.

 מחירים:          

 PREMIUM LUXURY 699,990 שקלים

 PLATINUM 749,990 שקלים

 PLATINUM ESV LWB 769,990  שקלים

תודה ליובל רוטנברג.


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

קאדילק XT4-תחילת שיווק בארץ

Tweet קבוצת UMI החלה בשיווק רכב ה- SUV החדש של קאדילק, XT4 , ברמות הגימור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגור
סגור