Home / דו גלגלי / השקת קטנועי פיג'ו בישראל
קטנועי פיג'ו

השקת קטנועי פיג'ו בישראל


ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית KTM ואינדיאן לישראל, מחדשת את ייבוא ושיווק כלי הדו-גלגלי של פיג'ו. שלושה כלים יפתחו את מהלך החזרה לשוק הישראלי – 'טוויט' 125 החדש עם גלגלי 16 אינץ', ה'ספידפייט' 125 הספורטיבי וספינת הדגל – מטרופוליס 400 התלת גלגלי היוקרתי.

ד.ל.ב מוטוספורט, מקבוצת לובינסקי, ממשיכה להעמיק את פעילותה בעולם הדו-גלגלי, עם חידוש ייבוא ושיווק בישראל של כלי הדו-גלגלי מבית פיג'ו. החזרה לשוק הקטנועים בישראל, יאפשר לד.ל.ב להשלים את סל המוצרים המוצעים ללקוח הישראלי המחפש פתרונות תחבורה אישיים בדמות קטנועים בעלי תמורה גבוהה ביחס למחירם. מלבד נוכחות ב-19 נקודות מכירה ברחבי הארץ, קטנועי פיג'ו יוצבו גם באולמות התצוגה של מכוניות פיג'ו ויציעו ללקוחות המותג הנמצא בתנופה אופציה תחבורתית משלימה ונגישה במחירה. כל קטנועי פיג'ו ייהנו משנתיים אחריות ללא הגבלת ק"מ ולקוחות הדו-גלגלי של פיג'ו ייהנו מטרייד-אין במחיר מחירון בכפוף לבדיקה.

את החזרה לשוק הישראלי יפתחו שלושה קטנועים ייחודיים ומובילים בתחומם:

פיג'ו טוויט 125 החדש

קטנוע קומפקטי, קל משקל ובעל גלגלים גדולים בקוטר 16 אינץ'. זהו קטנוע שמציע קלות תפעול ותמרון לצד יעילות גבוהה, מרחב מחיה נדיב לרוכב ותא מטען יעיל מתחת למושב. ה'טוויט' מצויד במנוע סינגל בנפח 124.6 סמ"ק מוזרק דלק ומקורר אוויר בהספק של 10.2 כ"ס ב-8,500 סל"ד וכן 1 קג"מ ב-7,000 סל"ד חסכוני במיוחד אשר מציג צריכת דלק משולבת של 35.7 קילומטרים לליטר. ה'טוויט' שמשקלו 120 ק"ג, מצויד בשני בלמי דיסק ובמערכת בלימה משולבת להגברת הבטיחות ברכיבה ועוד.

מחיר – החל מ-14,900 שקל.

קטנועי פיג'ו
פיג'ו טוויט 125

פיג'ו ספידפייט 125

זהו הדור הרביעי של פיג'ו ספידפייט – הקטנוע המוביל של פיג'ו, ממנו נמכרו למעלה מחצי מיליון יחידות מאז הושק בעולם. ה'ספידפייט' החדש מצויד במנוע 125 סמ"ק מקורר נוזל חדש לחלוטין ממשפחת מנועי ה'סמארט-מושן' אשר לא רק הופך אותו ל'ספידפייט' החזק ביותר (11 כ"ס ב-7,400 סל"ד ו-1.1 קג"מ ב-5,600 סל"ד) אלא גם לחסכוני ביותר עם יכולת להגיע לצריכת דלק משולבת של 47.6 ק"מ לליטר וטווח רכיבה של כ-400 ק"מ בין תדלוקים. המשמעות של כך, זהו הקטנוע שמעניק לרוכבו את התחושה הספורטיבית ביותר לצד חיסכון משמעותי בדלק. ה'ספידפייט' החדש מגיע עשיר באבזור – החל מצמד בלמי דיסק ומערכת בלימה משולבת וצמד פנסי 'לד' בחזית, דרך מסך תצוגה LCD דיגיטאלי, שקע USB, שקע 12 וולט ועד מנשא לטלפון הנייד.

מחיר – החל מ-14,900 שקל.

קטנועי פיג'ו
פיג'ו ספידפייט 125

פיג'ו מטרופוליס 400

ספינת הדגל של חטיבת הקטנועים של פיג'ו – קטנוע תלת-גלגלי, טכנולוגי ואיכותי המוביל מסוגו בעולם אשר תוכנן, עוצב ומיוצר בצרפת. קטנוע ייחודי זה מביא עמו את כל היתרונות של צמד גלגלים מלפנים המחוברים למתלה עצמאי שהגיע מעולם המכוניות, בנוחות הרכיבה וכמובן הבטיחות. המטרופוליס מצויד בטכנולוגיה מתקדמת שהופכת את הרכיבה לקלה, נעימה, נוחה, מהנה ובטוחה שעיקריה תאורת 'לד' ליום, מערכת חיישני לחץ אוויר בצמיגים (הראשון בעולם הקטנועים), מערכת ABS מתקדמת מערכת בלימה משולבת ועוד. המטרופוליס עוצב בהשראת דגמי פיג'ו המובילים והמצליחים בעולם – ה-2008 וה-5008 החדשים ואף נצבע באותם צבעים כשל רכבי פנאי אלה. קל מאוד למצוא את הדמיון שבחזיתו ובאחוריו של המטרופוליס לרכבי הפנאי הפופולאריים, עם יחידות התאורה החתוליות והגריל המודגש מלפנים. פיג'ו מטרופוליס מצויד במנוע בנפח 399 סמ"ק מקורר נוזל אשר מפיק 35.6 כ"ס ב-7,250 סל"ד וכן 3.9 קג"מ ב-5,750 סל"ד – החזק ביותר בקבוצתו. מנוע זה מציג חיסכון משמעותית עם צריכה ממוצעת של 25.6 קילומטרים לליטר וטווח נסיעה של כ-285 ק"מ בין תדלוקים. פיג'ו מטרופוליס מציע לרוכב ולמורכב מרחב מחיה גדול ונוח גם ברכיבה ממושכת, עם תא מטען גדול מתחת למושב, לוח מחוונים LCD דיגיטאלי, התנעה ללא מפתח, תא כפפות, שקעי טעינה, איכות גבוהה מאוד ועוד שלל פינוקים שהופכים כל רכיבה לתענוג.

מחיר -החל מ -48,900 שקל.

קטנועי פיג'ו
פיג'ו מטרופוליס 400

About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

השקת פיג'ו 2008 ברמת אבזור GT Line בישראל

Tweet חברת לובינסקי שנוסדה בשנת 1936 והמייצגת בישראל את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG …

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page