'פורשה טרוולס ישראל' – מרחיבים את הצי


'פורשה טרוולס ישראל', החברה שהוציאה קרוב למאה מסעות מאז תחילת פעילותה, בשנת 2014, הוזמנה הבוקר לקבל באולם פורשה המפואר במינכן, את צי הרכבים החדש שישמש את לקוחותיה בשנה הקרובה, באירוע מיוחד ומרגש, בו נכחה צמרת יצרן פורשה, לרבות מנכ"ל פורשה העולמית.

עשרות הרכבים שמפתחותיהם נמסרו היום לידי צוות פורשה טרוולס, הינם מסוג פורשה קאררה 911 4S קבריו.

יניב בר ובכירי פורשה העולמית

"מסע פורשה חוצה אירופה" הפך לסלוגן המזוהה עם החברה, המתמחה בטיולי זוגות ויחידים ברמה הגבוהה ביותר של מוטוריקה, קולינריה ואירוח, ולאחר שהושקו מסעות לסקנדינביה, הושקו גם מסעות למחוזות הפירנאים, העוברים בחלקה הדרומי של אירופה, בציר שעובר באיטליה, צרפת, אנדורה וספרד.

יניב בר, מנכ"ל משותף ומנהל המסעות: "אנו נרגשים לספר בשידור חי על השקה היסטורית במינכן,  בה נחשף צי גדול כל כך של מכוניות פורשה, הגדול בעולם המשמש מסעות מסוג זה, שישמשו מעלה מ-1300 משתתפים השנה, בקרוב ל-30 מסעות שיצאו ב-2017.

אנו גאים בשיתוף הפעולה הפורה עם יצרן פורשה, ובחזון המשותף שלנו, שיוביל לפעילות עניפה ולעתיד רווי בבשורות מעניינות בתחום החיים הטובים".


About טל אבן

בעל ניסיון עשיר בענף הרכב ומשמש כיועץ לרכבי פרימיום www.evenbetter.co.il בוגר משפטים ומנהל עסקים. טל משמש כמרצה בוועידות רכב ופורומים עסקיים שונים.

Check Also

מסע מכוניות היוקרה עם שי ראשוני

Tweetבעזרת מיצמוץ עיניים בלבד ניתנה הפקודה ומאות כוחות הסוס תורגמו להאצה חזקה וסאונד עמוק וצרוד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page