שברולט קמארו – שיווק גרסאות הקיצון בישראל


קבוצת UMI, יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו לישראל תחל בשיווק גרסאות הקצה של מכונית השרירים האייקונית שברולט קמארו, גרסת Super Sport – SS וגרסת הקיצון, ZL1, שתי הגרסאות יצטרפו לגרסת ה-LT שכבר משווקת בישראל.

  • הנעה אחורית, דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה מבוקר אלקטרונית, מנוע V8 , מגדש על, 650 כ"ס ו-89.5 קג"מ
  • בקרת שיגור, מצב נהיגת מסלול, בולמי זעזועים בעלי בקרת שיכוך מגנטית, ומפלט ספורט עם שסתום פרפר
  • מושבי ספורט Recaro עם כוונון חשמלי, 9 רמקולים Bose , תצוגה עילית משתנה ולוגו מושחר

הדגמים החדשים ששיווקם יחל כעת נבנו במיוחד למכורים לאדרנלין, דגם ה-ZL1, גרסת הקיצון של רכב השרירים האמריקאי, מיועדת לספק חוויית מסלול מלאה ומציגה נתונים מפלצתיים, מנוע V8 בנפח 6,162 ליטר עם מגדש על שמייצר 650 כ"ס ו-89.5 קג"מ שעוברים לגלגלים האחוריים ומשגרים את הרכב מ-0 ל- 100 ב-3.5 שניות בעזרת תיבת הילוכים בעלת 10 יחסי העברה עם יחס העברה סופי מקוצר. גרסת ה-ZL1 מאובזרת גם בספוילר אחורי ספורטיבי, בלמי דיסק Brembo אגרסיבים במיוחד, הכוללים דיסקים גדולים במיוחד, 390 מ"מ מקדימה, 365 מ"מ מאחור, בעלי קליפרים 6 בוכנות, ו-4 בוכנות בהתאמה. בנוסף הדגם מצויד בדיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה עם בקרה אלקטרונית (eLSD), בקרת שיכוך מגנטית וגלגלי 20 אינטש.
ה-ZL1 בעלת עיצוב קרבי ביותר עם פגוש קדמי בעל מערכת תיעול אוויר מתקדמת לקירור המנוע והבלמים. מושבי Recaro בציפוי מיקרופייבר זמש ודוושות ספורט בגימור מתכת.

גרסת ה- Super sport האגרסיבית, בעלת מנוע V8 בנפח 6,162 ליטר, שמפיק 455 כ"ס ומומנט מירבי של 62.6 תגיע ברמת הגימור המאובזרת ביותר. המנוע העוצמתי ותיבת ההילוכים בעלת 10 יחסי העברה מאיצים את הרכב מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4 שניות בעזרת הגלגלים האחוריים בלבד.

אור קליין, סמנכ"ל מוצר ומכירות קבוצת UMI:
"שברולט קמארו נחשב במשך עשרות שנים כאייקון אמריקאי, גרסאות הקצה שלו עברו שיפורים וכעת, בנוסף לכח הרב וחווית השיגור הן מתאימות גם לנהיגת מסלול וביצועים גבוהים. הבאתם לישראל היא חלק מהאסטרטגייה של UMI להכיר לקהל הישראלי את כל מנעד הדגמים של שברולט ודגמי הקצה האלה הם הראשונים מבין רשימה של דגמים ייחודיים שעתידים להגיע לישראל בשנה הקרובה"

שתי הגרסאות מיועדות לספק ללקוח את חוויית הקמארו האולטימטיבית, כל אחת בדרכה. הגרסאות ישווקו, בדומה לגרסת ה-LT V6 , עם רשימת אבזור נדיבה הכוללת מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע "8, מערכת שמע 9 רמקולים, מבית BOSE, קישוריות בלוטות' עם אפשרות לחבר שני טלפונים במקביל, מרכז מידע מתקדם לנהג בלוח המחוונים "8, תצוגה עילית צבעונית עם תצוגה משתנה וטעינה אלחוטית לטלפון.

שני הדגמים מאובזרים במערכות בטיחות מקוריות הכוללות 8 כריות אוויר, התראת התנגשות קדמית, התראת שטח מת צידי, התראת תנועה חוצה מאחור, חיישני חניה אחוריים מקוריים, מצלמת חניה אחורית באיכות HD ומראה אחורית עם תצוגת וידאו. לדגמי ה-V8 מערך קירור משודרג הכולל מערכת קירור מנוע בנפח מוגדל, מצנן לדיפרנציאל אחורי, מצנן חיצוני לשמן מנוע ומצנן לשמן תיה"ל.

כמו כן, הדגמים ישווקו עם מפתח חכם, התנעה מרחוק, בקרת אקלים מפוצלת, 2 איזורים, זכרונות למושב הנהג (מושב ומראות), אוורור וחימום למושבים הקדמיים, מושב נהג מתכוונן 8 כיוונים- חשמלי, מושב נוסע מתכוונן 6 כיוונים- חשמלי, תאורת אווירה בגוונים משתנים (24 גוונים), מפתנים מוארים עם כיתוב CAMARO, הגה מחומם מתכוונן לגובה ולעומק.

מידות (מ"מ) ZL1 :
אורך כללי: 4,812,
רוחב כללי: 1,897,
גובה כללי: 1,330,
מרווח סרנים קדמי: 1,610,
מרווח סרנים אחורי: 1,591

מידות (מ"מ) Super Sport :
אורך כללי: 4,784,
רוחב כללי: 1,897,
גובה כללי: 1,348,
מרווח סרנים קדמי: 1,600,
מרווח סרנים אחורי: 1,598

מתלים:
קדמיים – מקפרסון, מוט מייצב
אחוריים – עצמאי, רב חיבורי, מוט מייצב

מחירים:

  • קמארו 3.6 343,990 שקלים (בנוסף מוצעת חבילה אופציונלית בשווי 20,000 ₪ הכוללת שדרוג לחישוקים והצמיגים, בלמים ומערכת הקירור)
  • קמארו Super sport 420,000 שקלים
  • קמארו ZL1 595,000 שקלים.

About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

קבוצת UMI תשיק סילברדו במהדורות עיצוב מוגבלת

Tweet קבוצת UMI, יבואנית קאדילק, שברולט ואיסוזו לישראל תחל בשיווק גרסאות עיצוב מוגבלות לפיק אפ האמריקאי שברולט סילברדו.הסילברדו החדש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page