Home / חדשות / GOUPIL – רכב תפעולי חשמלי עם רישוי צהוב

GOUPIL – רכב תפעולי חשמלי עם רישוי צהוב


ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית פולריס לישראל, משיקה כלי רכב חשמליים ותפעוליים של יצרנית הרכב GOUPIL שבבעלות פולריס. כלי הרכב החשמליים של GOUPIL מביאים עמם בשורה של ממש לעולם המקצועי כאשר לראשונה בישראל לכלי רכב מסוג זה ניתן רישוי צהוב המתיר להם לנסוע בתחומי הערים (עד 50 קמ"ש). ובנוסף: עלויות תפעול זעומות ועסקאות ליסינג תפעולי מלאות.

כלי רכב אלה מציעים גמישות תפעולית עם שלל תצורות מרכב – ארגז פתוח, ארגז מתרומם (הייבר), ארגז סגור, מנשאי אשפה, מתקני שטיפה בלחץ, ארגז קירור  ועוד עם כושר נשיאה וגרירה גבוהים במיוחד בהתאם לצורכי הלקוחות – בתי עסק פרטיים, ארגונים גדולים, גננים, מוסדות ציבוריים, עיריות, מרכזים לוגיסטיים, בתי מלון והארחה ועוד. בזכות הינע חשמלי מלא, כלי רכב אלה דורשים תחזוקה בסיסית בלבד וחוסכים בצורה משמעותית בעלויות התפעול והשימוש. כדי להנגיש את כלים אלה עוד יותר, הם מוצעים לרכישה גם באמצעות עסקאות ליסינג אטרקטיביות במיוחד.

המשאית הזעירה G4 של GOUPIL תוכננה לעבודה אינטנסיבית במרחבים צפופים ועירוניים ולכן ממדיה בהתאם – אורכה 358 ס"מ, רוחבה 120 ס"מ, גובהה 190 ס"מ ורדיוס הסיבוב שלה 3.9 מטר בלבד. משטח הטענה שמאחורי תא הנוסעים מגיע באורך 215 ס"מ ועליו ניתן להתקין מגוון רחב מאוד של יישומים עם כושר העמסה של עד 1157 ק"ג, גרירה של עד 1 טון בכביש עירוני ועד 3.5 טון במתחמים תפעוליים. לדוגמה:

PICK UP ארגז אחורי פתוח או משטח הטענה שטוח לגמרי לכל צורכי הובלה – מיכון, ציוד גינון, נשיאת ארגזים, משטחים ועוד.

TIPPER ארגז אחורי עם מערכת הידראולית להטיה (הייבר) בזווית של עד 47 מעלות גם בשליטה מרחוק.

COMBINED גרסה זו מציעה ארגז אחורי מקוצר לטוב התקנת מיכון מגוון כמו מנוף, שואב עלים, מערכת ניקוי בלחץ מים ועוד.

BOX VAN גרסה זו מציעה מגוון ארגזים סגורים להטענה ופריקה נוחה של מטען בסידור פנימי לפי דרישה, עם נעילה מרכזית לדלתות הארגז, תאורת פנים אוטומטית ועוד.

WASTE TIPPING COLLECTORגרסה זו מיועדת לאיסוף פסולת עירונית ביעילות מקסימלית. ארגז איסוף הפסולת מצויד בדלת צד להטענה קלה, ניתן להטיה עד 90 מעלות, מגיע עם אפשרות לכיסוי בד עבור איסוף גזם, ישנה אפשרות לשילוב מערכת ניקוי בלחץ של 130 באר ומכל של 200 ליטר מים, אפשרות לתא אחסון לכלי עבודה ועוד.

FRIGE VAN גרסה זו מיועדת להובלת מוצרים הזקוקים לקירור במגוון רחב של טווחי טמפרטורה – בין 12 למינוס 20 מעלות. לגרסה זו יחידת קירור עצמאית הנשלטת מתא הנהג.

SPECIALITY גרסה זו מציעה ארגז אחורי המותאם אישית באמצעות יחידות מידוף ייחודיות לנשיאת ציוד בטיחות וחירום, חומרים רגישים, ציוד סטרילי ואף ניתן לציידה גם במנוף הרמה עד 200 ק"ג.

ההינע של ה-GOUPIL G4 הנו חשמלי לגמרי, בעל יעילות אנרגטית ואמינות גבוהות ביותר. המנוע החשמלי מגיע בהספק של 10 KW ו-5.5 קג"מ והוא מוזן מסוללת ליתיום מתקדמת המגיעה בשני גדלים בהתאם לצורך הלקוח. תיבת ההילוכים מציעה שלושה מצבי נסיעה – ECO, LOW, HIGH, מהירות הנסיעה המרבית מוגבלת ל-50 קמ"ש, טווח הנסיעה בין טעינות הנו עד 140 ק"מ והטעינה יכולה להיעשות גם משקע ביתי 220 וולט.

את כלי הרכב ניתן לטעון מספר פעמים במשך יום העבודה ללא תלות במד או זמן הטעינה, מה שמאפשר גמישות מרבית והגדלת טווח הנסיעה. משך זמן טעינה מלאה תלוי בגודל הסוללה וינוע בין  4.5 ל-6.5 שעות ממצב ריק לגמרי.

מחירים ועלויות:

מחירה של ה-G4 המשאית הזעירה של GOUPIL יחל ב-105,000 שקל או 2,650 שקל לחודש בהסכם ליסינג לשלוש שנים (מחירי השקה עד סוף השנה, לפני מע"מ). בחישוב לפי נסועה שנתית, ה-G4 "תצרוך" חשמל לנסיעה בעלות של כ-150 שקל לחודש בלבד, מה שמהווה חיסכון משמעותי בעלויות הרכישה והתפעול של הרכב לעומת מסחריות קונבנציונליות עם מנועי דיזל.

אודות GOUPIL:

GOUPIL הנה יצרנית רכב חשמלי מצרפת אשר נוסדה בשנת 1996 ונרכשה על ידי POLARIS האמריקנית בשנת 2011. החברה ייצרה עד כה למעלה מ-20,000 כלי רכב חשמליים מסוגים שונים עבור למעלה מ-1,000 לקוחות. לחברה נציגויות ב-35 מדינות וכעת ד.ל.ב מוטוספורט בקבוצת לובינסקי מצטרפת לרשימה מכובדת זו.

צילומים: בני דויטש

 

 


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

מה שמתאים לכם – מנועים

Tweet אתם מסובבים מפתח, או לוחצים על כפתור והמכונית שלכם מוכנה לנסיעה. לעיתים מורגשות רעידות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page