קבוצת UMI תשיק סילברדו במהדורות עיצוב מוגבלת


קבוצת UMI, יבואנית קאדילק, שברולט ואיסוזו לישראל תחל בשיווק גרסאות עיצוב מוגבלות לפיק אפ האמריקאי שברולט סילברדו.
הסילברדו החדש שהושק בתחילת השנה, מוביל את מכירות הסגמנט בישראל בעשור האחרון ויסיים את שנת 2020 עם מעל ל-55 אחוזים מנתח השוק, ו –ומעל ל 1,000 רכבים שנמכרו.

גרסאות העיצוב המוגבלות, כרום ספורט (CHROME SPORT EDITION) וחבילת מידנייט (MIDNIGHT EDITION) ניתנים לרכישה ברמת הגימור LTZ+ ובתוספת של 8,000 שקלים. למעשה מדובר בגרסאות עיצוב מיוחדות מקבילות לרמת הגימורHigh Country שאיננה מגיעה עדיין לישראל, גרסאות העיצוב המיוחדות ימכרו ב-278,000 שקלים.

חבילת העיצוב כרום ספורט (CHROME SPORT EDITION) מציגה עיצוב לבן או שחור ונקי, פגושים בצבע הרכב, אמבטיה לארגז בהשפרצה מקורית (CGN), חישוקי אלומיניום "20 וגריל קדמי עם כיתוב שם המותג בצבע הרכב.

חבילת העיצוב מידנייט (MIDNIGHT EDITION) מציגה עיצוב שחור וקשוח יותר, פגושים שחורים בצבע הרכב אמבטיה לארגז בהשפרצה מקורית (CGN), חישוקי אלומיניום "20 שחורים , גריל קדמי שחור עם כיתוב שברולט בצבע הרכב ומראות שחורות ובשונה משאר הדגמים כל עיטורי הכרום יושחרו.

הסילברדו במהדורה מוגבלת ישווק עם אותה יחידת כח, מנוע דוראמקס V8 טורבו-דיזל בנפח 6.6 ליטר בהספק של 445 כ"ס ומומנט מרשים של 124.5 קג"מ, תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 10 יחסי העברה – כולל הילוך יתר, מערכת בחירת תחומי הילוכים ומצב גרירה.
בנוסף, ניתן להוסיף ג'אנט 20 אינץ' גם לגרסאות LTZ+ , קבינה וחצי וקבינה כפולה.

אור קליין סמנכל מכירות ומוצר בקבוצת UMI:
"שברולט סילברדו הוא סיפור הצלחה עולמי וגם בישראל הוא מוביל כבר למעלה מעשור את הסגמנט בזכות מוצר איכותי ואמין המספק פתרון מצוין למגוון רב של משימות. הגרסאות החדשות הן מוגבלות ולקוחות שיחליטו להזמינן יהיו מהיחידים בישראל עם העיצובים הללו" .

הסילברדו ישווק עם רשימת אבזור ארוכה במיוחד הכוללת אבזור בטיחות אקטיבי מבית GM כסטנדרט בכל רמות הגימור, התראת שטחים מתים, בלימה אוטונומית, מצלמת 360,התראה על התנגשות מלפנים, סטייה מנתיב, מצלמת ארגז, מצלמת רוורס ומצלמת וו גרירה, מצלמת מראה HD, שחרור ונעילה חשמלית לדלת הארגז כולל פתיחה וסגירה חשמלית, מערכת עזר לזינוק בעלייה, מערכת Hill Descent Control – מניעת הידרדרות בירידות, כפתור בלם-אגזוז לבלימה אפקטיבית בנסיעה במדרון.

בנוסף לאבזור נוחות עשיר במיוחד עם מושבים קדמיים מאווררים ומחוממים, מושבים אחוריים מחוממים,
Head-up Display תצוגה צבעונית בגודל " 15 המוקרנת על השמשה הקדמית, משטח טעינה אלחוטי לנייד מושבים לנהג ולנוסע, עם כיוון חשמלי, ריפודי עור למושבים, מראות צד גדולות עם כוונון, קיפול, הארכה וחימום חשמלי, חלון גג חשמלי, מערכת שמע Bose עם 7 רמקולים, מרכז מידע לנהג על גבי מסך 8 אינץ', פנסים אחוריים עם תאורת LED ועוד.


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

שברולט קמארו – שיווק גרסאות הקיצון בישראל

Tweet קבוצת UMI, יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו לישראל תחל בשיווק גרסאות הקצה של מכונית השרירים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page