CAMP JEEP – היי הג'יפ, היי הג'יפ !


Camp Jeep – אירוע בחסות יבואן המכוניות סמל"ת, שנערך במשך 4 ימים במהלך חופשת שבועות בחאן עין זיוון ובו השתתפו כ-1000 לקוחות, כלל מגוון רחב של לקוחות JEEP. מרכבים קלאסים ועד ללקוחות שזה מכבר רכשו רכב שטח מתוצרת החברה.  האירוע כלל נהיגה במסלולי שטח ברמת הגולן, קטיף דובדבנים, אירוע אור קולי, פעילויות לילדים ומסלול עבירות מיוחד אשר נבנה עבור האירוע.

דני איטליאנו, מנכ"ל חטיבת הפרימיום בקבוצת סמלת: "אנחנו שמחים שהצלחנו ליצור אירוע שהתאים ל DNA של המותג וכראייה הצלחנו לסגור את ההרשמה במלואה בשבוע הראשון שבו הוא פורסם, קיבלנו תגובות מעולות מהלקוחות שהופתעו מרמת ההשקעה והחוויה ויכולות הרכבים – זו התחלה של מסורת מדהימה למותג"

אותנו, הזמינה חברת סמל"ת, יום לפני פתיחת האירוע לקהל הרחב על מנת שנתרשם מן הצפוי למשתתפים.

רמת הגולן היפיפייה שאחרי הגשמים הרבים עדיין פורחת. אם כי ניתן כבר לחזות בהשפעתם של הימים החמים שפקדו אותנו בחודש האחרון והספיקו לייבש חלק ניכר מהצמחיה הירוקה. את פנינו קיבלו בקיבוץ עין זיוון, מגוון דגמי ג'יפ בגרסאות שונות ובשלל צבעים לצד אנשי היבואן ומדריכי הנהיגה.

שיירת הרנגלרים (ולצידה שיירת גרנד צ'ירוקים מרשימה גם היא), צבעה את כבישי רמת הגולן שרגילה בעיקר לג'יפים צבאיים שחורים או חומים, בצבעי לבן, כתום, אדום ועוד, כאילו הזכירה לנו שג'יפ הוא גם להנאה ולא רק להנעת כוחות בטחון.

את האספלט נטשנו וירדנו לדרך העפר לכיוון "ציר המוסכים". קבוצת הרנגלרים והגרנד צ'ירוקי התפצלו בדרכן. אין דין רנגלר בעל סרנים חיים כדין גרנד צ'ירוקי מפנק הנישא על מתלים נפרדים.
קבוצת הרנגלר התמודדה עם סלעים ודרך לא נוחה במיוחד, שהוכיחה שלמתכון הזה, של רכב קשוח הבנוי על שלדת סולם ומצויד בארסנל שלם להתמודדות עם נהיגת שטח, אין תחליף. הרוביקונים שבשיירה, כלל לא נאלצו להפעיל את התחמושת הכבדה בהם הם מצוידים, על מנת לצלוח את המסלול. את זה משאירים לאתגרי עבירות קשוחים באמת.

המסע הזה, לא נועד לשבירת מכללים או סיכונים מיותרים. מדובר בטיול טבע המשלב נופים מרהיבים, חציית נחלים ובעצם טיול קל לרנגלר הקשוח.

קבוצת הגרנד צ'ירוקי, מאידך, התמודדה עם מסלול פחות אגרסיבי, אם כי גם לשיירה המפונפנת ברכבים היוקרתיים, המתינו אתגרים המחייבים נהיגה מושכלת ושילוב מערכות בהם מצויד הצ'ירוקי.
שילוב להילוך LOW והצבת בורר מצבי הנהיגה על מצב ROCK, מקלים גם על נהגים לא מיומנים במיוחד, להתמודד עם בעיות עבירות בדרך.

את יכולתה הטובה, הציגה נבחרת JEEP במסלול עבירות מהונדס, שתוכנן בקפידה למטרת הצגת תכלית של מערכות הרכב. מהלכי מתלה מרשימים, זוויות מרכב ומערכות בקרת משיכה כיכבו על מסלול העבירות, ללא כל תקלה או נזק לרכבים הקשוחים.

אין ספק שמותג ג'יפ, ממשיך להוכיח שיכולת שטח היא חלק בלתי נפרד מ-D.N.A החברה, ואירוע כדוגמת CAMP JEEP, הוא הפגנת יכולת מרשימה לכלים שהם מייצרים.

צילומים: תומר פדר

·


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

מזראטי גיבלי מיילד-הייבריד – השקה בישראל

Tweet מזראטי גיבלי היברידית היא הדגם הראשון של מזראטי שמשתמש בשילוב בין מנוע בנזין למנוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page