Home / חדשות / אאודי – הדגמים החמים לשנה הקרובה

אאודי – הדגמים החמים לשנה הקרובה


חטיבת Audi מבית צ'מפיון מוטורס השיקה היום, ה-17.11.2019, שלושה דגמים, שכנראה, עומדים להפוך ללהיט החם של אוהבי האאודי בישראל.
גם מגזין דרייבטיים היה שם והתרשם.

Audi A4 – עיצוב ספורטיבי ודינמי יותר

החטיבה משיקה מתיחת פנים לדור החמישי של הדגם הנמכר ביותר של Audi, ה- A4. ה-A4 החדשה זוכה לעיצוב ספורטיבי ודינמי יותר, תא נוסעים מתקדם טכנולוגית ומאובזר יותר, עם מנוע בנפח 2.0 ליטר המוצע בשלושה הספקים שונים 150 כ"ס, 190 כ"ס ו-245 כ"ס. כל המנועים עברו שדרוג עם כניסת תקנות ה-WLTP. העיצוב החדש של ה-A4 מוסיף דינמיות ותחכום, השבכה המוכרת של המותג הורחבה, מצדדיה פנסי התאורה הקדמיים שעוצבו מחדש, בעלי טכנולוגיית LED ומהם נמשך קו עיצוב היוצר מראה ספורטיבי ושרירי מבעבר, ועובר דרך דלתות הרכב עד לחלקו האחורי.
הרכב מוצע בשתי רמות גימור, Advanced בדגמי ה- 35 ו- 40, ו- S–Line המוצעת בדגם 45. רמת גימור Advanced מאובזרת בגג שמש חשמלי, שמשות אחוריות כהות וחבילת עיצוב High gloss. דלת תא המטען מעוטרת כעת בפס כרום העובר בין פנסי התאורה האחוריים. בגרסת ה-40, פנסים אלה מאובזרים גם הם בטכנולוגית LED עם איתות דינמי אחורי. גרסת ה-35 מאובזרת בחישוקי 5 זרועות עם צמיגי R17 225/50 וגרסת ה-40 מאובזרת בחישוקים בעיצוב V-10 spoke עם צמיגי R18 245/40.
רוכשי דגם ה- 45 ייהנו מעיצוב חיצוני S–Line ומפנסים קדמיים בטכנולוגיית Matrix עם איתות דינמי ואנימציה ופנסים אחוריים בטכנולוגיית LED גם הם עם איתות דינמי ואנימציה, ספי דלת מוארים בגימור אלומיניום עם לוגו S וחישוקי Audi Sport 5 זרועות בעיצוב Torsio עם צמיגי R19 245/35.

מחיר ה-Audi A4 החדש יחל מ- 255,000 שקלים.

Audi A7 PHEV – הנעה היברידית משולבת בטעינה

כמו כן, החלה החטיבה בשיווק הגרסה החדשה של ה–Audi A7 PHEV. גרסת הPHEV היא הראשונה לנחות בישראל אחרי דגמי ה-Hybrid של Q7 e-tron וA3, ומציעה הנעה היברידית המשולבת עם טעינה.
ה– Audi A7 PHEV היא הסנונית הראשונה לבשר את גל כלי הרכב מבוססי PHEV ש- Audi צפויה לשגר בשנה הקרובה. הדגם כולל את שפת העיצוב החדשה וממשק המשתמש החדשני של המותג, בשילוב מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות.
העיצוב החיצוני מדגים את שפת העיצוב החדשה של המותג, בתוספת אלמנטים ספורטיביים (עם חבילת S-line כסטנדרט). מראה הרכב רחב ושרירי יותר, הגריל הייחודי בקדמת הרכב מקבל תצורה דינמית מבעבר, ולהשלמת המראה, מוצעים כסטנדרט קליפרים בצבע אדום.
התאורה ב-A7 PHEV עם פנסים קדמיים בעלי טכנולוגיית Multiple Matrix Beam LED, עם פונקציית תאורת יום ועם פנסים אחוריים בעלי תאורת LED ואיתות דינמי. הרכב מגיע עם חישוקים בעיצוב Multi Spoke "19 כסטנדרט.

מחיר ה-Audi A7 PHEV החדשה יעמוד על 495,000 שקל.

Audi Q7 – מתיחת פנים לדור השני

בנוסף, משיקה החטיבה בימים אלו מתיחת פנים לדור השני של ה-Q7, רכב הSUV בעל 7 מקומות של המותג. ה-Q7 החדש משלב בין האלגנטיות והקדמה הטכנולוגית של מותג Audi לבין ביצועים של רכב שטח גדול ובטיחות מתקדמת. ספינת הדגל של דגמי ה- Q של Audi מציעה עכשיו חבילה משודרגת בתצורת שבעה מקומות בהצעת ערך האטרקטיבית בסגמנט.
העיצוב החיצוני של Audi Q7 דינמי ושרירי יותר בהשוואה לדגם היוצא, תוך חיבור לשפת המותג העדכנית, עם שבכה בעלת שישה פסי כרום אנכיים, פגוש קדמי עם פתחי אוורור גדולים ופנסי תאורה קדמיים מחודדים בעלי פונקציית תאורת יום. השמשה הקדמית מבודדת חום, מראות הצד מתכווננות, מתכהות ומתקפלות חשמלית עם חימום וזכרונות והשמשות האחוריות כהות. חלקו האחורי של ה-Q7 מעוטר כעת בפס כרום המקשר בין הפנסים האחוריים ותוחם את דלת תא המטען החשמלית. ה-Q7 מאובזר בחלון גג פנוראמי וגלגליו מדגישים את המראה הספורטיבי והמוצק, עם חישוקי 21" כסטנדרט.
החלל הפנימי של ה-Q7 עובר מהפכה של ממש, ומציג את העיצוב החדש והמתקדם של תאי הנוסעים של Audi עם מרווח ומראה נקי ומתוחכם הכולל: דיפוני עץ בגוון טבעי, ספי דלת בגימור אלומיניום, חבילת תאורה פנימית, סגירת Servo לדלתות, בורר מצבי נהיגה, הגה בעל 3 זרועות בציפוי עור עם שליטה על מערכות המולטימדיה ופקדי העברת הילוכים.
לאחר מתיחת הפנים המשמעותית, גם ה-Q7 מתהדר כעת בחוויית המשתמש החדשה של Audi עם שלושה מסכי דיגיטל שונים בתא הנוסעים: המסך המרכזי בממשק MMI Navigation Plus עם מסך מגע בגודל 10.1", ממוקם במרכז ומשמש לשליטה במערכת הבידור והניווט, תחתיו נמצא צג מגע נוסף בגודל 8.6" המשמש להפעלת בקרת האקלים ומאפייני הנוחות. המסך השלישי, ה-Audi Virtual Cockpit, בגודל 12.3" ממוקם בלוח המחוונים.

מחיר ה-Audi Q7 החדש יעמוד על 590,000 שקלים.


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

מכוניות שנות ה-60

סיפורה של החיפושית – פרק 6

Tweet כבר בשנות החמישים, הבין נורדהוף את הפוטנציאל הגלום במדינות אמריקה הלטינית – שוק מתפתח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page