בעל עסק? למה לך להתפשר על משעמם ואפור, אם מציעים לך הונדה סיויק ?


מכונית לעסק/ צי הרכב חייבת להיות אמינה. אבל לא נמאס לך כבר להתפשר על מכוניות בינוניות עבור העובדים?
עכשיו אפשר גם ליהנות ממותג צעיר ותוסס – מכונית יפאנית שמעלה את הדופק, בעסקה משתלמת שמפחיתה עלויות.

לקראת 2018 הונדה יצאה בהצעה משתלמת במיוחד לבעלי עסקים.
רוצה כבר לראות את ההצעה?
לקבלת פרטים באתר הונדה אפשר ללחוץ כאן

סיויק דור 10 מרווחת יותר, נוחה יותר, טכנולוגית, זריזה וחסכונית. ולא פחות חשוב – גם בטוחה יותר ; 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של ה-NHTSA האמריקאי.

הסיוויק הכל- חדשה היא תולדה של תכנית הפיתוח הגדולה ביותר של דגם יחיד בהיסטוריה של המותג. זהו דגם הליבה של הונדה בעולם ועומד בליבה של מורשת המכירות והייצור של המותג.

'סיוויק' מהווה שם נרדף למותג הונדה, כאשר היעד שעמד בפני צוות הפיתוח היה התחדשות דינמית של הדגם הכה פופולארי. יעד זה חייב חשיבה חדשה וגישות חדשות למבנה המרכב, לאווירודינמיות של המכונית ולתכנון השלדה תוך מתן דגש על חסכוניות, פונקציונאליות ובטיחות

שילוב של עיצוב מיוחד, סגנון ספורטיבי ושימושיות משפחתית, עם התמקדות בדינמיקת נהיגה מתגמלת ומהנה יוצרת את הסיויק החדשה.

בעל עסק. רוצה לקבל פרטים על ההצעה המיוחדת של הונדה לקראת 2018?
לאתר הונדה לחץ כאן

בעסקה המשתלמת שתי גרסאות לבחירה:

סיויק האצ'בק 5 דלתות עם מנוע הבנזין 1.0 ל', קומפורט, בעל 3 צילינדרים, מפיק הספק מרבי של 129 כ"ס ב-5,500 סל"ד.

כבר בגרסה זו, האבזור הסטנדרטי עשיר, וכולל בין היתר בלם יד חשמלי עם החזקת בלם אוטומטית, מערכת "עצור סע", מנופי הילוכים מגלגל ההגה, בקרת אקלים, חיישן אורות, חיישני נסיעה לאחור, מושבים קדמיים מחוממים, ממשק מידע לנהג עם צג צבעוני, מולטימדיה (התקנה מקומית), בלותוס', 8 רמקולים וגלגלי סגסוגת 16".

בנוסף – חבילת טכנולוגיות הבטיחות האקטיבית והפסיבית Honda Sensing וביניהן מערכת בלימה להפחתת סכנת התנגשות, התראת סטייה מנתיב, מערכת להפחתת סכנת ירידה מהכביש: משתמשת בנתונים המתקבלים מהמצלמה המותקנת על השמשה הקדמית כדי לגלות אם המכונית סוטה מהכביש, מערכת זיהוי תמרורים, והתאמת מהירות אוטומטית, ומערכת בקרת שיוט מסתגלת חכמה ((i-ACC, הצופה מראש ומגיבה באופן אוטומטי לכלי רכב אחרים ה"חותכים" לנתיב שלך בכבישים מהירים מרובי נתיבים.

סיויק סדאן 4 דלתות בדגם אלגנס אוטומטי עם מנוע VTEC 1.6 ליטר ו-125 כ"ס.
שלא כמו בעבר, אז דגם חמש הדלתות האצ'בק "האירופאי" היה שונה לגמרי מדגם הסדאן “האמריקאי”, הפעם מדובר בדגמים זהים למעט תצורת המרכב, כשההבדל העיקרי בין הדגמים הוא במידת האורך, 4,648 מ"מ בסדאן לעומת 4,518 מ"מ בדגם החמש דלתות ובנפח תא המטען הענק של גרסת הסדאן העומד על 519 ליטר !

מנוע ה-1.6 ליטר עם מומנט מרבי של 15.5 קג"מ משודך לתיבת CVT רציפה והוא מספק בדגם נתון 0-100 קמ"ש של 11.6 שניות, מהירות מרבית של 196 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 14.9 ק"מ לליטר.

בגרסה זו תקבלו מולטימדיה, שקע  USB, שליטה מההגה, דיבורית BT, חישוקי סגסוגת "17, חלון גג חשמלי, בלם יד חשמלי, בקרת אקלים מערכת מובילאיי ועוד.

בעל עסק. רוצה לקבל פרטים על העסקה המשתלמת של 2018?
לאתר הונדה לחץ כאן

 

שרון גלזר, מנהל חטיבת הרכב הפרטי במאיר: "הסיוויק החדשה מייצרת עניין רב בכל העולם מאז נחשפה על ידי היצרן, ומקבלת ביטוי בזינוק משמעותי בהיקפי המכירות. אנו שמחים להביא את הדגם לישראל ולהציג רכב משפחתי שמאפשר הנאת נהיגה לצד בטיחות מקסימאלית. בחודשים האחרונים נוצרה התעניינות רבה על הגעת הדגם לישראל, הן בקרב הלקוחות הנאמנים של המותג והן בקרב לקוחות חדשים, אנו בטוחים כי השקת הדור ה-10 של הסיוויק בישראל תהיה הצלחה גדולה בקרב הלקוחות הפרטיים לצד ציי הרכב".

בעל עסק. לקבלת פרטים ישירות מהונדה לחץ כאן


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

מרצדס חשמלית

מרצדס EQC – מנהרת הזמן

Tweet אני לוחש, לגמרי לוחש. אבל למרות המהירות הגבוהה, למרות ההאצה החזקה, בתוך מרצדס חשמלית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page