וולבו S60 – מאמריקה לישראל


'מאיר חברה למכוניות' שמחה להודיע על תחילת שיווקו בישראל של וולוו S60 – דור שלישי לספורט סאלון של וולבו. זהו רכב הראשון שחברת וולוו מייצרת במפעל החדש שלה בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. ה- S60 החדש הוא רכב וולוו הראשון שיימכר ללא גרסת מנוע דיזל, דבר המחזק את מחויבותה של החברה למהפכת החישמול ולעתיד ארוך טווח מעבר למנוע הבעירה המסורתי.

ה-S60 החדשה מתבססת גם היא פלטפורמת SPA – Scalable Product Architecture של וולוו המתקדמת  הכוללת עצמות עצה כפולות מלפנים ומתלה אחורי (INTEGRAL LINK)

מידות: ה- S60 בגרסתה החדשה גדלה משמעותית עם אורך: 476 ס"מ, רוחב: 185 ס"מ, גובה: 143 ס"מ ובסיס גלגלים שלה עומד על 287 ס"מ. הגרסה החדשה של ה-S60 חוותה גידול דרמטי בממדים:  93 מ"מ (!) בבסיס הגלגלים, 13 ס"מ באורך הכללי

עיצוב: מבחינת העיצוב החיצוני, ה-S60 החדשה מצטרפת לשפת העדכנית של וולוו עם עיצוב אלגנטי, פרופורציות מעולות ומרכב דמוי קופה (Coupe). גם ה-S60 תציג כמו בשאר הרכבים החדשים את הפנסים הקדמיים האייקונים בצורת פטישו של ת'ור .

מנועים: המכונית תגיע לישראל בגרסאות שני מנועים T4 ו גרסת PHEV T8 המספקת שילוב בין ביצועים 4.6 למאה , לתצרוכת דלק 50 ק"מ/ליטר על פי נתוני יצרן. ה-T8 מושק לראשונה באירופה כאן בישראל ומראה על החשיבות שמראה היצרן העולמי לשוק הישראלי.

טכנולוגיית נוחות ובטיחות: ה-S60 החדשה משופעת במערכות מתקדמות וחולקת מערכות בטיחות ומולטימדיה דומות לאחיותיה בוולוו. בין מערכות הבטיחות ניתן לציין את ה-City Safety עם טכנולוגיית הבלימה העצמאית שמסייעת לנהג להימנע מהתנגשויות אפשריות והיא היחידה בשוק שמסוגלת לזהות הולכי רגל, רוכבי אופניים וחיות גדולות.

גם מערכת ה-Pilot Assist, שמסייעת לנהג בפניות, תאוצה ובבלימה במהירות של עד 130 קמ"ש, מוטמעת אף היא ב-S60 החדשה, כמו גם טכנולוגיות ה-Run-Off Road Mitigation, וה-Oncoming Lane Mitigation. מבחינת מולטימדיה, ה-Sensus של וולוו מאפשר התממשקות אולטימטיבית למערכות ה-Apple Car Play.

 מחירים ורמות גימור*:

NEW S60 T8 TE Inscription NEW S60 T8 TE R-Design NEW S60 T4  Inscription NEW S60 T4
R-Design
297,900 ש"ח 289,900 ש"ח 252,900 ש"ח 248,900 ש"ח

 

 

 

צילומים: באדיבות היצרן


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

MG HS PHEV – השקה בישראל

Tweet קבוצת לובינסקי משיקה את MG HS PHEV – ה-C-SUV החדש מקבוצת SAIC בישראל. קבוצת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page