Home / חדשות / DS3 קרוסבק – את לא כמו כולן

DS3 קרוסבק – את לא כמו כולן


קבוצת לובינסקי, משיקה את DS 3 CROSSBACK החדש, רכב הפנאי היוקרתי החדש בפלח ה-B-SUV פרמיום בישראל. ה- DS 3 CROSSBACK הוא הדגם השני ל-DS, מותג הפרימיום היחיד מצרפת, מאז הפך לעצמאי ב-2014 .

זהו רכב חדש לגמרי שתוכנן במלואו על ידי DS עם עיצוב ייחודי, ודגש על נוחות נסיעה, יוקרה, וטכנולוגיה חדשנית.

עיצוב חיצוני
ה- DS 3 CROSSBACKעוצב להיות ייחודי בהופעתו בנוף המוטורי העולמי. במבט מהצד ומאחור, קל מאוד להבחין בפרופורציות המיוחדות שלו. עם אורך קומפקטי (412 ס"מ), חישוקים גדולים ומרווח גחון נדיב הוא ניצב על הכביש בהופעה כוחנית בולטת. חזיתו יוצרת חיבור מידי לאח הגדול, ה- DS 7 CROSSBACK עם גריל המעוינים היוקרתי, יחידות תאורת ה'לד' ופנסי ה-DS MATRIX LED VISION (ברמת האבזור Rivoli) המתקדמים ומכסה המנוע הארוך.

ידיות הדלתות החלקות תורמות מאוד לאלגנטיות והמודרניות של הרכב וזו הופעת הבכורה של טכנולוגיה זו בעולם ה-B-SUV. עיקרון הפעולה של טכנולוגיה זו פשוט מאוד – ידיות הדלתות הופכות לזמינות עבור נוסעי הרכב רק כאשר הם צריכים אותן ובשאר הזמן, הן מקופלות לתוך מרכב הרכב. כאשר מפתח הרכב מתקרב למרחק של 1.5 מטרים מהרכב, נעילת הדלתות משתחררת וידיות הדלתות נפתחות אוטומטית. לאחר סגירת הדלתות, הידיות מתקפלות חזרה למקומן ליצירת משטח אחיד וחלק.

תא נוסעים
פיסולו האלגנטי והייחודי של הדשבורד של DS 3 CROSSBACK ממשיך את הקו הייחודי שיצר ה- DS 7 CROSSBACK עם תפירת היהלומים, החומרים האיכותיים והרכים. בין הנוסעים מלפנים נמצאת קונסולה מרכזית רחבה שעליה ידית ההילוכים המעוצבת, מתג בלם החניה החשמלי וכן משטח הטענה לטלפון החכם (למכשירים תומכים), מחזיקי כוסות ומשענת יד ארוכה ונעימה.

ישיבה בתא הנוסעים של DS 3 CROSSBACK מרגישה קצת אחרת. המושבים עוטים אלקנטרה או עור נאפה ומציעים עיסוי מובנה, בהתאם לרמת הגימור. תא הנוסעים המרווח של ה- DS 3 CROSSBACK מציע שפע של תאי אחסון גדולים, נגישים ושימושיים, משום במהלך תכנון הרכב, DS הגדירו שעל סביבת המחיה להיות לא רק יוקרתית ונוחה, אלא גם ידידותית ושימושית מאוד עבור כל נוסעי הרכב. תשומת לב קפדנית מאוד ניתנה לתכנון הנוחות בתא הנוסעים, כאילו היה סלון ביתי, עם נגישות לכל אזור, מרחב מחיה נדיב ובידוד רעשים משובח.

 DS 3 CROSSBACK לוקח צעד נוסף קדימה גם בכל הקשור לטכנולוגיה, עם לוח מחוונים בגודל 7 אינץ' בעל תצוגה דיגיטאלית צבעונית מלאה, עם מגוון אפשרויות לבחירה וכן עם מסך מגע במרכז הדשבורד, דרכו מופעלות חלק גדול ממערכות הרכב והמולטימדיה.

גם בידוד הרעשים זכה לתשומת לב משמעותית בעת תכנון ה- DS 3 CROSSBACKמתוך המטרה ליצור סביבת מחיה חרישית ומבודדת עבור נוסעי הרכב. לשם כך, נעשה שימוש נרחב מאוד בחומרי בידוד בכל מעטפת הרכב, במתכות עבות בקורות הדלתות, בחלונות מעובים ובשמשה קדמית אקוסטית. כדי ליהנות עוד יותר מאיכויות בידוד הרעשים, מהנדסי DS חברו שוב למהנדסי FOCAL ויצרו מערכת שמע ייחודית ל- DS 3 CROSSBACK ברמת האבזור הגבוהה עם 12 רמקולים הממוקמים בצורה אידיאלית מסביב לנוסעים ולהם הספק של 515 וואט. התוצאה היא חוויית שמע יוצאת דופן באיכותה, בטח שבקטגוריית ה-B-SUV פרימיום. מערכת ה-FOCAL מעניקה כאן צלילים מאוזנים, מדויקים במבנה במה בקדמת הרכב ממש כמו באולם קונצרטים.

DS 3 CROSSBACK מוצע עם שתי חבילות גימור לתא הנוסעים.

  • Inspiration DS PERFORMANCE Line: שילוב בין תחושה ספורטיבית ליוקרתית, עם גימור שחור מט לגריל ועוד, עם סמלי PERFORMANCE Line וחישוקי 18 אינץ' ייחודיים. בתא הנוסעים מוצאים דיפון מלא מאלקנטרה לדשבורד, להגה, לדלתות ולמושבים וכן שטיחים ייחודיים. 
  • Inspiration DS RIVOLI: חבילה זו כוללת גימור שחור מבריק לגריל, דשבורד, דלתות ומושבים משולבי עור נאפה משובח, מושב נהג מתכונן חשמלית עם מערכת עיסוי, מערכת סראונד FOCAL Electra, שטיחים ייחודיים, תאורת 'לד מטריקס' ועוד.
  • Inspiration DS LA PREMIERE: שש מכוניות בלבד יגיעו לישראל לרגל ההשקה ויציעו בנוסף לחבילת ה-Rivoli גם מסגרות שחור מט ליחידות התאורה הקדמיות והאחוריות, חישוקי 18 אינץ' MONZA, חבילת פנים inspiration DS OPERA Art Rubis Nappa Leather בתפירת פנינה ייחודית ובדיגום רצועת שעון במושבים וכן גג צף בגוון ייחודי CARMEN RED.

מנוע ותיבת הילוכים
ה-DS 3 CROSSBACK החדש מצויד בשתי גרסאותיו במנוע ה-1.2 ליטר בנזין טורבו PureTeck ובשתי רמות הספק. הראשונה, מציעה 130 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 23.5 קג"מ כבר ב-1,750 סל"ד, בשילוב עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית פלנטרית מבית AISIN היא תאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 9.2 שניות ותעפיל למהירות מרבית של 200 קמ"ש. על פי תקן ה-WLTP, גרסה זו תצרוך ליטר דלק לכל 20.4 קילומטרים (דרגת זיהום 7).

הגרסה השניה והבכירה תציע הספק של 155 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 24.5 קג"מ ב-1,750 סל"ד. גם זו משודכת לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים מבית AISIN ורושמת ביצועים של 8.2 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 208 קמ"ש. צריכת הדלק בנסיעה משולבת תעמוד על 18.5 ק"מ לליטר (קבוצת זיהום 7).

אבזור
כמקובל ב-DS, גם ה- DS 3 CROSSBACK יציע רמות אבזור גבוהות במיוחד, בטח שביחס לכלי הרכב המתחרים בקבוצתו ואפילו ביחס לקטגוריות גבוהות יותר. ה- DS 3 CROSSBACK לא יגיע עם גרסת כניסה דלת אבזור, אלא יגיע בשתי רמות אבזור גבוהות ונדיבות – SO CHIC ו-GRAND CHIC ועליהן תתווספנה כאמור שתי חבילות גימור פנים Inspiration -.

רמת האבזור SO CHIC תציע: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 7 אינץ', שני שקעי USB, טעינה אלחוטית לטלפון, בלם חניה חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, ידיות דלתות חבויות אוטומטיות, בקרת אקלים עם מסנן פחם פעיל, לוח מחוונים דיגיטאלי 7 אינץ', חישוקי 18 אינץ' ועוד.

מפרט הבטיחות ברמת SO CHIC יכלול: מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה כולל מיקום בתוך נתיב הנסיעה, זיהוי עצמים בשטח מת ותיקון אקטיבי, בקרת ערנות ותשומת לב נהג, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, בלימה אקטיבית 140-0 קמ"ש, בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית זחילה בפקקים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת חניה אחורית, 8 כריות אוויר, משענות ראש אקטיביות, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ועוגני איזופיקס למושבי ילדים.

רמת GRAND CHIC תוסיף על כל אלה מסך מגע 10.3 אינץ', מערכת שמע מבית FOCAL עם 12 רמקולים וסאב-וופר, מושב נהג חשמלי עם פונקציית עיסוי ותמיכה לגב התחתון, חימום למושבים הקדמיים, יחידות תאורה MATRIX LED VISION אקטיביות ועוד.

מחירים:

  • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 130 כ"ס ברמת SO CHIC עם חבילת Inspiration PERFORMANCE Line: ש"ח 178,990
  • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 155 כ"ס ברמת GRAND CHIC עם חבילתInspiration RIVOLI: 204,990 שקל
  • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 155 כ"ס ברמת LA PREMIERE עם חבילת Inspiration OPERA RUBIS: ש"ח 214,990

צילומים: רונן טולפברג


About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

סיטרואן סי 5 איירקרוס

סיטרואן C5 איירקרוס – מסורת משפחתית

Tweet כבר חשבנו להוביל תבנית ביצים בתוך ה-C5 איירקרוס דרך שדה חרוש, רק כדי להמחיש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגור
סגור
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page