WD – לנהוג בפרארי מבלי לשלם מליונים


DRIVING TOURISM – מסעות נהיגה במכוניות ספורט ומכוניות-על הפכו בשנים האחרונות לנישה תיירותית מוכרת בעולם, כשהן משלבות נהיגה במכוניות מרגשות בכבישי נהיגה מאתגרים, בחבילה מפנקת של ארוחות, מלונות ברמה גבוהה, חוויות מיוחדות כמו טיסות מסוק, משחקי גולף ועוד.
.
נפגשנו עם חלוץ הנישה, איתי אלון, שמאז 2015 הוציא עשרות מסעות נהיגה ממגוון סוגים באירופה ובארה"ב תחת המותג WD – World-Driving.
שמענו ממנו כיצד נהגים ונהגות יוצאים לחוויות מוטוריות משמעותיות – נהיגה של 1000 ק"מ ויותר בתנאי כביש מגוונים של אוטובאן ללא הגבלת מהירות, מצד אחד, וכבישי מעברי הרים מפותלים, מצד שני, והכל בתהליך מובנה שמובל ע"י מומחה נהיגה מהשורה הראשונה.
.
רבים מטיולי הנהיגה מתחילים ומסתיימים במינכן, גרמניה, בזכות זמינות של מגוון מכוניות מכל הסוגים והקירבה של הבירה הבווארית אל הרי האלפים. World-Driving הוציאו מסעות שהחלו גם בערים אחרות כמו מילאנו, לאס וגאס ופרנקפורט, ולמעשה, הם נמצאים בחיפוש מתמיד אחר היעדים החדשים הבאים, כדי לגוון ללקוחותיהם החוזרים.
.
הדרכה מקדימה ונהיגה בשיירה
ב-WD מקפידים להדריך את היוצאים במיומנות נהיגה מתקדמת ונהיגת שיירה ספורטיבית עוד לפני היציאה מהארץ. הטכניקה שפותחה ושופשפה בעשרות מסעות מאפשרת לנהגים מכל הרמות לנהוג אחר מוביל השיירה בקצב מהיר וחוקי וברמת בטיחות גבוהה, תוך כדי קבלת אינפורמציה שוטפת במכשירי קשר לגבי המשך הדרך. במקרה שאחד מהנהגים מעדיף להתנתק מהשיירה –ניתן להיפגש בנקודה הבאה, אך זה נדיר בהתחשב ביתרונות של תנועה בשיירה שמובלת ע"י נהג מרוצים מקצועי אמיתי.

קרדיט תמונה – WDC

המכוניות
תחקרנו את איתי לגבי מגוון המכוניות שמשמשות את WD ונחשפנו לרשימה של עשרות מכוניות ספורט, קבריולט ומכוניות-על מכל הסוגים, המינים והצבעים.
למעשה, אין דבר שאינו אפשרי – מטסלה פרפומנס חשמלית עד מכוניות-על כמו
BMW M3 Touring Sports Car 510 HP, Aston Martin Vantage Roadster Supercar 510 HP,  Porsche 911 GT3 Supercar 510 HP,  Porsche 911 GT3 RS Supercar 525 HP,  Porsche 911 Turbo Supercar 580 HP, Ferrari Roma supercar 620 HP ועוד היד נטויה.
בתכלס, אפשר להשיג כמעט כל מכונית שהלקוח חפץ בה – הכל עניין של מחיר. מעבר לכך, ב-WD שמחים לכל בקשה מיוחדת והפתעות לימי נישואין, ימי הולדת – רק תבקשו…

קרדיט תמונה – WDC

הכל כלול?
הטיולים מובנים כחוויה מושלמת של ארוחות מעולות, לינה במלונות ספא קונספט מהשורה הראשונה, חוויות מיוחדות כמו טיסת מסוק בשמי האלפים, משחק גולף אינטרו, נהיגה בשדה תעופה שנסגר אקסלוסיבית לקבוצה, ביקור במוזיאוני רכב, קווי יצור במפעלי רכב ועוד ועוד.
איתי מתעקש על פורמט של "הכל כלול – אפשר להשאיר את הארנק בבית" כקונספט של חוויה מושלמת ללקוח, ומאות לקוחות מרוצים (ללא יוצאים מן הכלל) מעידים על כך.

עלויות
כדי להבין את רמת המחירים, ביקשנו לדעת מה נוכל לקנות ממש בימים אלו – המסע היחידי שנותרו בו מקומות ב-2024 יוצא ב 25 לספטמבר והוא בנוי מ-1100 ק"מ נהיגה, 5 ימים, 4 לילות ומחירו במכונית  BMW Z4 m40i cabrio עם 340 כ"ס עומד על 4300 אירו בצירוף 550 אירו לטיסה סדירה באלעל לאדם אחד במכונית מתוך שניים, שגם חולקים חדר במלון.
במחיר הזה כלול כל מה שמפורט בברושור המסע, לרבות חבילות צמצום השתתפות עצמית למינימום האפשרי. ב-Z4 כדוגמא, ההשתתפות העצמית היא אפס והגיל המינימלי הוא 23.
ניתן, בתוספת תשלום, ללון כיחיד בחדר זוגי וגם קיימת האפשרות, בתוספת תשלום של עשרות יורו לאדם, להחליף מכוניות בין שני זוגות נהגים בזמן המסע. קיימת גם האפשרות לצרף כאלו שאינם נוהגים במכוניות עם מושב אחורי במחיר שאינו כולל את עלות השכרת הרכב.

איתי אלון הינו אושייה מוכרת בספורט המוטורי הישראלי, אלוף ישראל בראלי ספרינט 2016 ובעל נטייה לעלות על הפודיום במרוצים בהם משתתף גם ב-2024, כשהוא בן 56. איתי הינו מדריך נהיגה מתקדמת וספורטיבית מוסמך, הקים וניהל את "אלטרנתיבי – יוצרים תרבות נהיגה" לפני כ-30 שנה וניהל אותה שני עשורים בהיקפי פעילות של עשרות אלפי מודרכים בשנה (אלטרנתיבי פועלת גם בימים אלו תחת הנהלה חדשה).
איתי נהג בעשרות מסלולי מרוצים ב-3 יבשות. תפקידו הניהולי האחרון היה הקמת מסלול מרוצים ערד על כל תהליך הרישוי, הקמת סידורי הבטיחות והניהול השוטף. בשנת 2015 יזם עם דני גלטר את טיולי הנהיגה של מכוניות-על ובכך נוצרה נישה חדשה של הובלת שיירות בקצבים ספורטיביים שטרם ניראו קודם.
איתי נוהג ביום-יום במכוניות ספורט. הדיילי הנוכחית שלו היא פורשה בוקסטר GTS ומחזיק מכוניות אספנות ספורטיביות באירופה לרבות לאנצ'יה דלתא אינטגרלה ופיאט-ברטונה X1/9.
לסיכום- אחד משלנו, יש מה ללמוד ממנו והוא שמח ללמד.

לא הגעתם עד לכאן רק כדי לקרוא את כל האינפורמציה הזו (ממריצת אדרנלין ומעוררת הדמיון ככל שתהיה), נכון? 😉
הנה ההטבה המיוחדת שהבטחנו –
שאלנו את איתי איזו הנחה נקבל עבורכם, קוראי DriveTime…
איתי לא התבלבל והבטיח הנחה אמיתית של 150 אירו למי שיפנה ויגיד את מילת הקוד DRIVETIME
(ההטבה מוגבלת למסע ספטמבר 2024 ל-4 מושבים).

אז תכל'ס,
איך יוצרים קשר עם איתי?

שילחו לו הודעת ווטסאפ,

ו…
אל תשכחו לומר שאנחנו שלחנו אתכם…
😎About Drive Time

מגזין Drive Time מגיש תכנים מעניינים בתחום הרכב והספורט המוטורי. האתר מגיש מבט מקצועי על כלי ותוכן מענין על רכבי כביש, רכבי שטח וספורט מוטורי.

Check Also

לקסוס RZ – תשכחו מכל הרומנטיקה המוטורית!

Tweet גלגלו רגע את שילוב האותיות RZ על הלשון. בעיני (ובעיני רבים), צמד האותיות הלטיניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page